Absolwenci wydziału Zdrowia Publicznego ŚUM w Bytomiu otrzymali dyplomy ukończenia studiów

Absolwenci wydziału Zdrowia Publicznego ŚUM w Bytomiu otrzymali dyplomy ukończenia studiów

15 czerwca, na terenie Wydziału Zdrowia Publicznego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Bytomiu, miał miejsce ceremonialny akt wręczenia dyplomów ukończenia studiów. Uroczystość ta zbiegła się z zakończeniem edukacji przyszłych specjalistów z takich kierunków jak: nadania kliniczne w medycynie, kodowanie medyczne oraz zarządzanie ochroną zdrowia.

W ten sobotni dzień, absolwenci tych kierunków stanęli po raz ostatni na uczelnianych korytarzach jako studenci, by odebrać świadectwo ukończenia szkolenia. Ta momentalna zmiana statusu jest wynikiem lat ciężkiej pracy i determinacji, które zasłużenie kończą się zdobyciem dyplomu. Akt jego wręczenia jest nie tylko ważnym milowym dla uczelni, ale przede wszystkim dla absolwentów, podkreślając ich osiągnięcia i otwierając szereg nowych możliwości zawodowych.

Ta wyjątkowa chwila została należycie uczczona podczas uroczystości, która przebiegła w przyjaznej i uroczystej atmosferze. Wydarzenie to stanowiło również możliwość do podkreślenia wkładu, jaki absolwenci tych kierunków mogą wnieść w przyszłość polskiej medycyny. Był to dzień pełen dumy i radości zarówno dla absolwentów, jak i całego grona pedagogicznego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego.