Bytom zaprasza na pchli targ i bogatą ofertę staroci

Bytom zaprasza na pchli targ i bogatą ofertę staroci

Pchli targ w Bytomiu to już długoletnia tradycja, która odbywa się tutaj w każdy pierwszy piątek i sobotę miesiąca. Jest to jeden z największych jarmarków staroci w kraju, dzięki czemu zawsze oferuje olbrzymi asortyment. W tym miesiącu pchli targ ponownie odbył się na bytomskich błoniach, gdzie bardzo szybko pojawiły się tłumy odwiedzających.

W dniach 6 i 7 maja na bytomskich błoniach w pobliżu stadionu Szombierki Bytom odbył się kolejny jarmark staroci. Wydarzenie przyciągnęło do siebie licznych mieszkańców miasta i okolic, a także wielu kolekcjonerów i „szperaczy” z różnych zakątków Polski.

A tutaj możesz przeczytać o tajemniczej śmierci 12-latka na bytomskim placu zabaw.

Jarmark staroci w Bytomiu to doskonała okazja do znalezienia idealnie zachowanych antyków, artefaktów historycznych, staromodnych bibelotów i wielu innych staroci, które mogą stanowić piękną dekorację dla domu albo wspaniały upominek dla najbliższych.

Podczas targu pojawiło się bardzo dużo stoisk, które w większości udostępniały część swojego towaru w pudłach i kartonach, ponieważ przedmioty nie mieściły się na straganach. Z tego względu, odwiedzając bytomski jarmark staroci, warto zarezerwować sobie kilka godzin, szczególnie jeśli planujemy wizytę wraz z zakupem.

Zapraszamy również na stronę https://infojarocin.pl, gdzie możesz dowiedzieć się o podobnych i wielu innych wydarzeniach.