Decydujące starcie Polonii Bytom z Chojniczanką

Decydujące starcie Polonii Bytom z Chojniczanką

W najbliższą sobotę, dokładnie 28 października o godzinie 17, drużyna piłkarska Polonia Bytom zmierzy się na boisku z zespołem Chojniczanki. Celem obu ekip będzie zdobycie cennych punktów ligowych. Należy jednak zauważyć, że sytuacja Polonii Bytom jest nieco bardziej skomplikowana – zespół ten boryka się z problemami i obecnie znajduje się w strefie spadkowej, co nie pozwala im rozpocząć meczu w roli faworyta.

Chojniczanka z pewnością ma silną motywację do wygranej, szczególnie biorąc pod uwagę historię wcześniejszych spotkań z tym przeciwnikiem. Ta historia pokazała bowiem wielokrotnie, że w sporcie wszystko jest możliwe i końcowe wyniki często potrafią zaskoczyć. W przypadku gości, ostatnie wyniki są imponujące – nie ponieśli porażki w żadnym punktowanym meczu przez ostatnie siedem gier. Co więcej, dwukrotnie grając remis, pięciokrotnie odnosili zwycięstwo.

W składzie gospodarzy istnieje prawdopodobieństwo wystąpienia byłych graczy Chojniczanki, takich jak Łukasz Zejdler, Daniel Ściślak i Filip Żagiel. To może dodać dodatkowej iskry do już i tak napiętego meczu.