Mistrzostwa w narciarstwie alpejskim oraz snowboardzie w Bytomiu

Mistrzostwa w narciarstwie alpejskim oraz snowboardzie w Bytomiu

Już 18 lutego 2023 roku w Bytomiu odbędą się Mistrzostwa w narciarstwie alpejskim oraz snowboardzie. Wydarzenie odbędzie się w Sport Dolinie. Start wydarzenia zaplanowano na godzinę 9:15. Wydarzenie jest przeznaczone do wszystkich chętnych narciarzy, którzy chcieliby sprawdzić się w sportowych rywalizacjach. Osoby powinny posiadać zgodę od lekarza na możliwość udziału w rywalizacji lub podpisać pisemną zgodę, że na własną odpowiedzialność  biorą udział w wydarzeniu.

Podczas mistrzostw uczestnicy zostaną podzieleni na kategorie z podziałem na wiek. W każdej kategorii narciarze będą walczyć o zwycięstwo. Nagrodą jest Puchar Prezydenta Bytomia. W celu wzięcia udziału w wydarzeniu należy wcześniej dokonać zapisu. Zapisy trwają do dnia 17 lutego. W wydarzeniu sportowym mogą wziąć udział również osoby niepełnoletnie. Jednakże muszą one posiadać pisemną zgodę od rodziców lub prawnych opiekunów.

W celu zapisu należy dokonać wpisowego w postaci opłaconego karnetu na trzy godziny. W ramach karnetu można korzystać ze stoku przez trzy godziny w czasie trwania zawodów, a także dwóch przejazdów w ramach rywalizacji.