Nowosądecki zespół "Biało-Czarni" triumfuje mimo osłabienia

Nowosądecki zespół "Biało-Czarni" triumfuje mimo osłabienia

Podczas meczu 14. kolejki II ligi piłkarskiej, drużyna Sandecji Nowy Sącz, znana również jako „Biało-Czarni”, pokazała swoją determinację i siłę, wygrywając trudne spotkanie przeciwko Polonii Bytom pomimo wczesnego osłabienia już od trzynastej minuty gry. Znakomicie udowodnili, że liczba trzynaście nie zawsze musi być symbolem pecha.

Wynik końcowy spotkania – 3:2 na korzyść Sandecji, jest efektem zdobytych bramek przez zawodników Zielińskiego, Václavika i Sobczaka. Pierwsza połowa meczu zakończyła się remisem, z golami strzelonymi przez Zielińskiego oraz Wróbla z drużyny bytomskiej.

Drużyna Sandecji Nowy Sącz, będąca lokalną dumą regionu Sądecczyzny, tym samym zdobyła swoje trzecie zwycięstwo nad Polonią Bytom, obecną 15. drużyną w rankingu ligowym. Po 14. kolejce ligowej Sandecja posiada dorobek wynoszący łącznie 12 punktów (3 zwycięstwa, 3 remisy, 8 porażek) i zajmuje przedostatnie, 17. miejsce w ligowej tabeli.

Planowane jest, że już za tydzień, 28 października, drużyna „Biało-Czarnych” zmierzy się z ósmą drużyną II ligi – Olimpią Elbląg.