Pogrzeb 18-letniej Wiktorii, zamordowanej przez psychopatę

Pogrzeb 18-letniej Wiktorii, zamordowanej przez psychopatę

Tragicznie skończona historia życia Wiktorii, która padła ofiarą psychopatycznego mordercy, dotknęła wszystkich. Niedawno odbył się jej pogrzeb w Bytomiu. Rodzina i bliscy przyjaciele pożegnali 18-latkę podczas tej smutnej ceremonii. Słowa księdza podczas ceremonii brzmiały: „Miała jeszcze przed sobą całe życie, ale wygląda na to, że Bóg miał inne plany i przywołał ją do siebie wcześniej”.

Pogrzeb niezwykle młodej i niewinnej Wiktorii zapadł w pamięć wielu osobom, które znały tą 18-latkę. W kościele Świętego Jacka w Bytomiu od godziny dwunastej odbywała się msza żałobna. Po jej zakończeniu urna zawierająca prochy tragicznie zmarłej dziewczyny została przetransportowana na parafialny cmentarz Jeruzalem w celu zorganizowania uroczystości pogrzebowych.

W pierwszym rzędzie kościoła Świętego Jacka, gdzie odbywała się ceremonia pogrzebowa, siedzieli zrozpaczeni rodzice Wiktorii. W tym bolesnym pożegnaniu uczestniczyło wiele osób, głównie młodych – przyjaciół i znajomych dziewczyny. Ich ból był wyraźny, niemal namacalny – trudno im było zaakceptować tragiczną śmierć młodej bytomianki. Ksiądz powtórzył podczas mszy żałobnej swoje słowa o tym, jak dużo życia miała jeszcze przed sobą niewinną Wiktoria, ale los zadecydował inaczej.