Walentynki 2023 w Bytomiu

Walentynki 2023 w Bytomiu

Zbliżają się Walentynki! Masz już prezent? Podpowiadamy jak uszczęśliwić ukochaną osobę.

 

Przygotowaliśmy dzisiaj mini poradnik dla naszych czytelników, którzy nie mają jeszcze pomysłu na prezent dla swojej ukochanej połówki. W końcu Walentynki zbliżają się wielkimi krokami i przypadają na dzień 14 lutego. Walentynki to dzień zakochanych, z tego względu warto zadbać o to, aby nasza partnerka lub partner poczuli się wyjątkowo!

Dla kobiety koniecznie w tym dniu zadbaj o kwiaty. Kobiety kochają czerwone róże! Sprawdzą się również tulipany, które zdecydowanie będą bardziej ekonomicznym rozwiązaniem. Można również pokusić się o pudełko czekoladek. Kobiety z pewnością przymkną oko na dodatkowe kilogramy jeśli otrzymają taką przyjemność od swojego mężczyzny! Można również zakupić dobre wino lub butelkę szampana, postawić ekskluzywną kolację lub sprezentować biżuterię.

Warto również rozważyć wyjazd ze swoją ukochaną połówką poza Bytom. Kilka dni poza miastem dobrze Wam zrobi. Polecamy relaks w SPA! To fantastyczna propozycja odprężająca umysł i ciało. A może wspólne wyjście na koncert? Seans filmowy w kinie lub sztuka teatralna?