Za chwilę święta! Masz już prezent?

Za chwilę święta! Masz już prezent?

Skorzystaj z naszego mini poradnika i udaj się po prezenty dla najbliższych pod choinkę. Nie czekaj, to już ostatnie chwile!

To już ostatnie chwile żeby zakupić prezent! Dla tych, którzy zakupują prezenty dla najbliższych na ostatni moment mamy kilka małych porad, które być może będą przydatne podczas świątecznego zabiegania. Wiesz co kupić swojej mamie, dziewczynie lub babci? A może masz dylemat co sprezentować swojemu tacie, wujkowi lub chłopakowi? Podpowiadamy!

Dla kobiet uniwersalnymi rozwiązaniami są zawsze: kosmetyki, perfumy, torebki, książki, vouchery do kosmetyczki lub fryzjera, pobyt w SPA, czapki, szaliki, rękawiczki, biżuteria, dekoracje do domu, tekstylia, małe AGD, świeczki zapachowe, akcesoria do kosmetyczki, odzież.

Mężczyźni ucieszą się z: dobrego alkoholu, koszuli, pidżamy, książki, przyborów do majsterkowania, akcesoriów związanych z uprawianym sportem lub inną formą hobby. Jeśli chodzi o młodszych panów uznaniem cieszą się np. gry komputerowe, książki, płyty muzyczne ulubionych artystów, ciepłe bluzy, markowa odzież, bilety na koncerty znanych zespołów.