Zagadka makabrycznego odkrycia w Bytomiu

Zagadka makabrycznego odkrycia w Bytomiu

Podczas wieczornych godzin w sobotę, które przekształciły się w pierwsze minuty niedzieli, ciało mężczyzny zostało odnalezione w centralnej części Bytomia. Zgłoszenie do odpowiednich służb złożył przechodzień, który natknął się na nie przez przypadek. Teraz to na służbach leży obowiązek wyjaśnienia tajemniczych okoliczności tej zgony.

Niecodziennym znaleziskiem przechodzień podzielił się tuż po przekroczeniu północy, kiedy to przemierzał Plac Akademicki w Bytomiu i natrafił na martwe ciało. Przezornie, bez zbędnej zwłoki ,zdecydował o powiadomieniu o tym fakcie policji. Na miejsce zdarzenia przybyła nie tylko patrolująca okolicę policja, ale również ekipa medyczna pogotowia. Medycy rozpoczęli działania mające na celu reanimację mężczyzny, lecz niestety byli już bezsilni – pomoc nadeszła za późno.

Choć policja nie jest jeszcze gotowa na ujawnienie wszystkich szczegółów tego tragicznego incydentu, pewne informacje są już dostępne. Wiadomo, iż zmarły mężczyzna był w wieku 30 lat i pochodził z Gruzji. Śledztwo ma na celu ustalenie dokładnych przyczyn jego śmierci. Służby nie wykluczają tezy sugerującej, że tajemnicza śmierć 30-latka mogła być wynikiem samobójstwa.