Złapano 41-letnią bytomiankę z ogromną ilością narkotyków

Złapano 41-letnią bytomiankę z ogromną ilością narkotyków

Policjanci z bytomskiego komisariatu na ulicy Rostka zdołali zatrzymać 41-letnią kobietę, która w swoim posiadaniu miała duże ilości narkotyków. Jak się później okazało, kobieta pochodząca z Bytomia od dawna unikała odbycia wyznaczonej przez sąd kary pozbawienia wolności. Teraz jednak, po tym jak w jej mieszkaniu odkryto amfetaminę, wygląda na to, że nie uniknie już osadzenia w zakładzie karnym.

W ostatnią niedzielę policjanci z trzeciego Komisariatu Policji w Bytomiu zatrzymali 41-letnią kobietę. W wyniku przeprowadzonej kontroli w jej mieszkaniu znaleźli oni ukryte narkotyki. Zabrali ze sobą ponad 3 kilogramy amfetaminy, które znaleźli w lokalu kobiety.

Podczas realizacji procedur policyjnych ujawniono, że zatrzymana kobieta jest poszukiwana przez Sąd Rejonowy w Bytomiu w celu odbycia wyznaczonej jej wcześniej kary pozbawienia wolności. Prokurator postawił kobiecie zarzut posiadania dużej ilości narkotyków, a dodatkowo złożył on razem z policjantami wniosek do sądu o tymczasowy areszt. Za przestępstwo, którego dopuściła się zatrzymana kobieta, grozi jej teraz kara więzienia nawet do 10 lat.