Zobacz jedne z najpiękniejszych kuchni w Bytomiu

Zobacz jedne z najpiękniejszych kuchni w Bytomiu

Dla nich przepis na wyjątkowe kuchenne wnętrza jest prosty, bo to ludzie, dla których urządzanie kuchni stanowi największą w życiu pasję, a każdy ukończony projekt przynosi ogromną satysfakcję. Poznajcie studio „Pod Kasztanem” z Bytomia, ambasadora sieci Max Kuchnie.

Ambasadorzy sieci Max Kuchnie

Aranżacja domowych wnętrz to zajęcie, które fascynuje wielu z nas. Nie każdy jednak zdaje sobie sprawę z tego, jak bardzo jest ono wymagające. Przynajmniej do czasu, kiedy nie spróbuje urządzić jakiegoś pomieszczenia na własną rękę. Wtedy nierzadko szukamy pomocy profesjonalistów, a szczególnie chętnie sięgamy po nią, kiedy do zaprojektowania mamy kuchnię – pomieszczenie najbardziej kłopotliwe, które – poza tym że ma dobrze się prezentować – powinno być jednocześnie maksymalnie funkcjonalne. Projektanci kuchni muszą więc za każdym razem wchodzić na wyżyny swoich umiejętności i w pełni wykorzystywać swoje doświadczenie i wiedzę, by móc sprytnie łączyć ergonomię z designem. A jeżeli w swoją pracę wkładają również serce, spod ich ręki wychodzą projekty, które później określamy mianem kuchni marzeń. Właśnie takie kuchnie powstają w salonach sieci Max Kuchnie.

Sieć Max Kuchnie to polska marka, zrzeszająca już ponad 300 studiów kuchennych z całego kraju. W każdym z salonów oferowane są kompleksowe usługi aranżowania kuchni, pod kątem zabudowy meblowej na wymiar, sprzętów AGD, oświetlenia czy dekoracyjnych dodatków. To właśnie w salonach Max Kuchnie spotkacie ludzi, którzy projektowaniu kuchni poświęcają się każdego dnia. Naprawdę warto poznać ich bliżej! Dlatego też, by docenić ich zaangażowanie i pokazać, jak satysfakcjonująca może być praca zawodowa, jeżeli nierozerwalnie wiąże się z naszą pasją, sieć Max Kuchnie rozpoczęła wyjątkowy projekt pod nazwą „Ambasadorzy sieci Max Kuchnie”. W kilkuminutowych odcinkach prezentowane są historie właścicieli i projektantów z wybranych salonów. W pierwszym zobaczycie studio kuchenne „D.T. „Pod Kasztanem” z Bytomia.

Poznaj studio D.T. „Pod Kasztanem” od kuchni

„Pod Kasztanem” to studio założone przez rodzinę, w której tradycje związane z pracą z drewnem liczą sobie dobrze ponad 100 lat! Sam salon meblowy najpierw zlokalizowany był w Tarnowskich Górach, a przy jego pierwszej siedzibie rosły dwa rozłożyste kasztanowce. To właśnie od nich wzięła się nazwa studia. Kilka lat temu jednak firma przeniosła się do Bytomia.

Nasza firma jest firmą rodzinną i, choć działa w zmieniającym się z biegiem lat składzie, to wszyscy o nią dbamy najlepiej jak potrafimy – opowiada Justyna Cierpka, projektantka założonego przez jej rodziców studia „Pod Kasztanem”. I trzeba przyznać, że domowej atmosfery w bytomskim salonie można doświadczyć już po przekroczeniu jego progu. Tworzy ją zgrany zespół składający się z ludzi, dla których projektowanie kuchni nie jest jedynie zawodem, ale przede wszystkim jest ich pasją. – Ja właściwie nie chodzę do pracy. Robię coś, co uwielbiam i nie mam alternatywy, do której chciałabym się zwrócić – podkreśla pani Justyna.

Ale to tylko część przepisu na satysfakcjonujące życie zawodowe. Jeżeli chcecie poznać cały, a do tego dowiedzieć się, jak w studiu „Pod Kasztanem” powstają jedne z najpiękniejszych kuchni w Bytomiu, zobaczcie pierwszy odcinek serii „Ambasadorzy Max Kuchnie”.

Piękne, funkcjonalne i komfortowe

W salonie „Pod Kasztanem” tworzone są aranżacje kuchenne w przeróżnych stylach: od klasycznych czy retro aż po ultranowoczesne – wszystko zgodnie z upodobaniami i potrzebami klienta. Można więc śmiało stwierdzić, że to właśnie tam czekają na nas kuchnie naszych marzeń.

Jednak to nie wszystko, gdyż w salonie „Pod Kasztanem”, tak jak i w innych studiach Max Kuchnie, poza zabudową meblową na wymiar, można zamówić także sprzęty AGD najlepszych marek, praktyczne elementy wyposażenia kuchni, oświetlenie czy dekoracyjne dodatki.

Dzięki temu mamy możliwość urządzenia całej kuchni w jednym miejscu. Nowa siedziba salonu „Pod Kasztanem” mieści się w Bytomiu przy ul. Stolarzowickiej 209. Znajdziecie tam projektantów, którzy w profesjonalny sposób zaopiekują się Wami na każdym etapie realizacji kuchni: od projektu aż po montaż mebli. Przekonajcie się sami!