Bytom: Nastolatek wypadł z okna na drugim piętrze. Poszkodowanego zabrał śmigłowiec LPR

Bytom: Nastolatek wypadł z okna na drugim piętrze. Poszkodowanego zabrał śmigłowiec LPR

Wczoraj w Bytomiu zdarzył się nieszczęśliwy wypadek, podczas którego 17-letni mieszkaniec miasta wypadł z okna na drugim piętrze. Z powodu odniesionych obrażeń na miejscu lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który przetransportował poszkodowanego do szpitala. Okoliczności i przyczyny zdarzenia analizują funkcjonariusze bytomskiej policji.

Do groźnej sytuacji doszło 24 maja przy ulicy Żeromskiego w Bytomiu, gdzie 17-latek wypadł z okna na drugim piętrze budynku mieszkalnego. Dyżurny policyjny otrzymał zgłoszenie około godziny 15:00, wysyłając na miejsce funkcjonariuszy straży pożarnej, bytomskich policjantów i zespół ratownictwa medycznego.

Jak poinformowała Komenda Miejska Policji w Bytomiu, na tę chwilę nie są jeszcze znane przyczyny wypadku. Policjanci przesłuchują świadków i gromadzą materiał dowodowy, próbując ustalić okoliczności zdarzenia. Poszkodowany to 17-letni mieszkaniec Bytomia, który został przetransportowany do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Śmigłowiec LPR lądował w pobliżu miejsca wypadku – na boisku Szkoły Podstawowej nr 46 w Bytomiu.