Wielkie otwarcie Widzimisię w Bytomiu! Nowa kawiarnia nie może opędzić się od klientów!

Wielkie otwarcie Widzimisię w Bytomiu! Nowa kawiarnia nie może opędzić się od klientów!

W Dniu Dziecka na terenie dawnego minizoo w Parku Miejskim w Bytomiu odbyło się wielkie otwarcie nowej kawiarni Widzimisię, która z miejsca przyciągnęła do siebie tłumy bytomskich smakoszy. Widzimisię to kawiarnia serwująca słodkie specjały z kuchni włoskiej. I można śmiało powiedzieć, że dzięki temu bytomska gastronomia wzbogaciła się o kolejny znakomity lokal.

Wielkie otwarcie kawiarni Widzimisię w Bytomiu odbyło się 1 czerwca (w Dzień Dziecka) o godzinie 12:00, bardzo szybko skupiając wokół siebie liczne rodziny z dziećmi. Jak oznajmiła właścicielka kawiarni i mieszkanka Bytomia, Alina Gacek, kawiarnia jest efektem długich miesięcy ciężkiej pracy, a rezultat jest po prostu zachwycający.

Kawiarnia Widzimisię powstała na terenie dawnego minizoo, który przez ponad 10 lat był bardzo zaniedbany i z roku na rok popadał w coraz większy nieużytek. Z tego względu Alina Gacek zdecydowała się na stworzenie w tym miejscu sympatycznej kawiarenki, dzięki której bywalcy parku będą mogli sobie znacznie uprzyjemnić czas spędzany w tym pięknym zieleńcu.

O świetnych kawiarenkach możesz też przeczytać na https://rzeszowinfo.pl, gdzie opisujemy również najpiękniejsze miejsca na spędzenie czasu w Rzeszowie i okolicach.

Najlepsze dania włoskie i desery w jednym miejscu

Jak dodaje Alina Gacek, kawiarnia serwuje pyszne smakołyki z kuchni włoskiej, w tym rozmaite desery na słodko, a także bardziej sycące posiłki jak pizza. Wszystkie dania i przysmaki przyrządzane są ze świeżych składników, zapewniając znakomite doznania smakowe.

Kawiarnia Widzimisię będzie czynna codziennie w godzinach 10:00-22:00. Warto jednak zaznaczyć, że jeśli będziemy mieć ochotę na większy posiłek, taki jak pizza, będziemy mogli go zamówić dopiero od godziny 12:00. Ponadto, pomimo że lokal czynny będzie codziennie do 22:00, kuchnia będzie zamykana o godzinie 21:00.

A dla wszystkich miłośników unikalnych zakupów przygotowaliśmy artykuł o bogatej ofercie antyków na pchlim targu w Bytomiu.