Wypadek na ulicy Powstańców Warszawskich: ciężarówka zniszczyła naczepę o drzewo

Wypadek na ulicy Powstańców Warszawskich: ciężarówka zniszczyła naczepę o drzewo

Wygląda na to, że incydent, do którego doszło na ulicy Powstańców Warszawskich, zostanie sklasyfikowany jako kolizja. W tym miejscu samochód ciężarowy przypadkowo uderzył w drzewo rosnące przy drodze. W wyniku tego zdarzenia doszło do uszkodzenia naczepy pojazdu. Służby są obecnie na miejscu, zajmując się sytuacją. Nikt nie odniósł obrażeń podczas tego incydentu, ale kierowcy mogą spodziewać się pewnych utrudnień.

Kierujący, którzy poruszają się ulicą Powstańców Warszawskich w Bytomiu, muszą być przygotowani na komplikacje w ruchu drogowym. Pojawiły się one po tym, jak doszło do wypadku z udziałem samochodu ciężarowego marki Scania. – Ciężarówka omyłkowo uderzyła swoją naczepą – a dokładniej jej górnym fragmentem – w drzewo – informuje starszy aspirant Anna Oczkiewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Bytomiu.

Na miejscu zdarzenia, które miało miejsce w piątek 25 sierpnia, około godziny 11:00, działają służby ratunkowe. – Aktualnie trwają procedury post-awaryjne – informuje lokalna policja.